Tantestületünk tagjai

2018-2019. tanévben  iskolánkban  tanító pedagógusok:

Csank István Csaba – igazgató – Történelem, Katonai alapismeretek
Horváth Bernadett – ig.helyettes – Történelem

Bartus Róbert  – Testnevelés
Nagy Magdolna – Matematika
Nagy Tibor – Angol nyelv, Német nyelv
Odler Bernadett – 10.B osztályfőnök – Német nyelv, Mozgókép- és médiaismeret
Paré Zsuzsanna – 12.B osztályfőnök – Informatika, Rendszergazda

Pilmayer Júlia – 11.B osztályfőnök – Biológia, Fizika
Veresné Bolcsó Bernadett – 9.B osztályfőnök – Magyar nyelv és irodalom, Dráma, Etika

Óraadók:

Fenyvesi Marianna- Könyvtáros
Lénártné Jegesi Krisztina – Gyógypedagógus

Maruzs László – Angol nyelv
Maruzs Orsolya – Kémia, Földrajz

Máthé Rita – Fejlesztő pedagógus
Molnár Péter – Rajz, Művészetek
Németh Gábor – Tánc
Pongrác Eszter – Gyógypedagógus

 

2017-2018. tanévben  iskolánkban  tanító pedagógusok:

Csank István Csaba – igazgató – Történelem, Katonai alapismeretek
Horváth Bernadett – ig.helyettes – Történelem

Bartus Róbert  – Testnevelés
Nagy Tibor – Angol nyelv, Német nyelv
Odler Bernadett – 9.B osztályfőnök – Német nyelv, Mozgókép- és médiaismeret
Paré Zsuzsanna – 11.B osztályfőnök – Informatika, Rendszergazda
Pilmayer Júlia – 10.B osztályfőnök – Biológia, Fizika
Veresné Bolcsó Bernadett – 12.B osztályfőnök – Magyar nyelv és irodalom, Dráma, Etika

Óraadók:

Fenyvesi Marianna- Ének-zene, Könyvtáros
Kolompár Gyula – Matematika
Lénártné Jegesi Krisztina – Gyógypedagógus

Maruzs László – Angol nyelv
Maruzs Orsolya – Kémia, Földrajz

Máthé Rita – Fejlesztő pedagógus
Molnár Péter – Rajz, Művészetek
Németh Gábor – Tánc
Oravecz László – Matematika
Oravecz Lászlóné – Magyar nyelv és irodalom
Pongrác Eszter – Gyógypedagógus
Soósné Lehoczki Beáta –
Magyar nyelv és irodalom
Tóth Zoltán Zénó – Matematika
Utassy Judit – Német nyelv

 


2016-2017. tanévben  iskolánkban  tanító pedagógusok:

073.JPG

 

Tóth Lászlóné – igazgató – Informatikus könyvtáros
Horváth Bernadett – ig.helyettes – Történelem

Bartus Róbert – AJKP osztályfőnök – Testnevelés
Cziczka Zsanett – 12.B osztályfőnök – Magyar nyelv és irodalom, Filozófia, Etika
Horváthné Tajti Ágnes – Matematika, Kémia
Kanyó Tibor Jánosné – Német nyelv, Társadalomismeret
Odler Bernadett – Német nyelv, Mozgókép- és médiaismeret
Paré Zsuzsanna – 10.B osztályfőnök – Informatika, Rendszergazda
Pilmayer Júlia – 9.B osztályfőnök – Biológia, Fizika, Természetismeret
Nagy Tibor – Angol
Tóth Zénó Zoltán – Matematika, Testnevelés
Veresné Bolcsó Bernadett – 11.B osztályfőnök – Magyar nyelv és irodalom, Dráma

Óraadók:

Csincsik Zoltán – Tánctanár
Kolozsi Szilárd – Ének
Maruzs László – Angol
Máthé Rita – Fejlesztő pedagógus
Molnár József – Történelem
Molnár Péter – Rajz, Művészetek
Nagy Attila – Földrajz

 
Reklámok